Elastyczność

Ponieważ każda firma jest inna, a nasze systemy informatyczne przede wszystkim funkcjonalne, możemy je dla Ciebie dowolnie konfigurować. Systemy finansowo – księgowe, kadrowo - płacowe, programy do fakturowania, ewidencji środków trwałych, systemy do analizy danych, obsługi klienta, system do zarządzania dokumentami - to niezależne systemy informatyczne, które współpracują ze sobą lub z innymi rozwiązaniami, z których już korzystasz i z powodzeniem możesz uzupełnić o wartościowe systemy Agrobex - Info. Modułowa budowa pozwala na bieżący rozwój systemów bez konieczności inwestowania w nowe produkty.

Co o nas piszą

nasi klienci

  • “Polecamy współpracę z firmą Agrobex Info. Pełen profesjonalizm, wiedza, szybka zdalna pomoc i ogromne doświadczenie. Współpracujemy od ponad 10 lat. System księgowo - finansowy rozwijał się wraz z nami i w pełni odpowiada specyfice naszej branży.”

    Bożena Kraśnicka | Główny Księgowy Korbanek Sp. z o.o.

  • “Z firmą Agrobex Info współpracujemy od ponad 15 lat. Doceniam wiedzę merytoryczną i indywidualną pomoc Konsultanta. Odległość nie ma znaczenia, mam wrażenie, że w każdej chwili mogę liczyć na wsparcie.”

    Ewa Madejska | Główna Księgowa Develey Polska Sp. z o.o.


Wygoda

Z systemów Agrobex – Info możesz korzystać dzierżawiąc je przez pewien okres lub wykupując licencję. Podczas gdy Ty masz do dyspozycji sprawdzone narzędzie, my dbamy o bieżącą aktualizację programów, rozwijamy je zgodnie z obecnymi standardami technologicznymi i Twoimi rosnącymi potrzebami. Na bieżąco śledzimy również zmiany przepisów i dostosowujemy nasze systemy tak, aby zawsze spełniały określone prawem wymogi.

Doświadczenie i ciągły rozwój

Od ponad 20 lat współpracujemy z firmami, instytucjami i organizacjami. Wdrożyliśmy setki programów usprawniających funkcjonowanie firm, głównie z dziedziny rachunkowości, które są pozytywnie oceniane zarówno przez Użytkowników jak i przedstawicieli jednostek kontrolujących księgi rachunkowe i podatkowe. W naszym zespole mnożymy potencjał zespołu IT z potencjałem zespołu doradczego ds. finansowych, księgowych, kadrowych i wsparcia biznesowego. Ciągle dbamy o poszerzenie kompetencji, a zatrudniając ponad 20 pracowników i kilku stałych konsultantów (głównie doradców podatkowych), zapewniamy kompleksową opiekę na wysokim poziomie.

Dlaczego Agrobex - Info

Projektujemy funkcjonalne narzędzia dostosowane do indywidualnych potrzeb zróżnicowanych odbiorców, czyli programy finansowo – księgowe, kadrowo – płacowe, systemy CRM, analizy finansowe, programy do obiegu dokumentów, zarządzania magazynami czy portale usprawniające funkcjonowanie firmy, ale świadczymy również usługi wsparcia merytoryczno - technicznego, dzięki czemu nasi Klienci mają pewność, że są pod dobrą i kompleksową opieką.

Nasza misja

Dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, zgodnie z aktualnymi standardami i obowiązującym prawem. Obok funkcjonalnych narzędzi, nasi Klienci mogą liczyć na nasze nieustanne wsparcie merytoryczno – techniczne.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapoznaj się z naszą ofertą i poczytaj więcej o naszym oprogramowaniu.

więcej